دبیرستان غیردولتی پسرانه معراج اندیشه (متوسطه دوره دوم) اداره کل آموزش و پرورش استان همدان

شاد

باسلام 

ولی محترم و دانش آموز گرامی :

لطفاً در اسرع وقت نسبت به نصب برنامه شاد جهت آموزش غیرحضوری فرزندتان اقدام نمائید. در قسمت ذیل دو روش متصل شدن به برنامه شاد ارائه می گردد. 

یک) از طریق گوشی 

ابتدا باید اپلیکیشن شاد را دانلود و نصب نمائید. جهت دریافت اپلیکیشن شاد اینجــا کلیک کنید.

چگونه از برنامه شاد استفاده کنیم؟ و چگونه برنامه شاد را نصب کنیم؟
.

قدم اول – پس از نصب اپلیکیشن شاد برای وارد منوی موبایل خود شوید و آیکون برنامه را لمس کنید تا صفحه زیر برای شما به نمایش در بیاید. بر روی «ورود به برنامه» کلیک کنید.

چگونه از برنامه شاد استفاده کنیم؟
چگونه از برنامه شاد استفاده کنیم؟

قدم دوم – پس فشردن دکمه ورود به برنامه صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود، در این صفحه شما باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

  • اگر دانش آموز هستید: شماره موبایل خود که در پرونده مدرسه ثبت کرده اید.

ثبت بر روی «ورود» کلیک کنید.

راهنمای استفاده از اپلیکیشن شاد

قدم سوم – منتظر بمانید تا کدی با عنوان کد فعالسازی برای احراز هویت برای شماره تلفنی که وارد کرده اید ارسال شود، سپس آن را وارد کنید و «ورود» را بزنید.

ارورهای اپ شاد

قدم چهارم – پس از احراز هویت موفقیت آمیز شما، وارد بخش ثبت اطلاعات کاربری خواهید شد. در این قسمت نام و نام خانوادگی خود را پسوند کامل وارد کنید و در نهایت بر روی آیکون ✔ در قسمت بالا سمت چپ کلیک کنید.

راهنمای استفاده از اپلیکیشن شاد

قدم پنجم – در این مرحله باید یک عکس از خود را برای تصویر پروفایل بگذارید. این تصویر را می توانید همان لحظه با دوربین گوشی خود ثبت کنید و یا تصویری از خود که در گوشی دارید را از گالری موبایل انتخاب کنید.

نحوه استفاده از نرم افزار آموزش پرورش

???? با انجام دادن مراحل بالا ، صفحه زیر برای شما به نمایش در می آید که در آن می توانید با انتخاب گزینه ورود مدیر / معلم / دانش آموز نقش خود را انتخاب نمایید .

انتخاب نقش
انتخاب نقش

????با انتخاب نقش خود دانش آموزان می توانند وارد کانال مربوط به کلاس و یا مدرسه خود شوند .

___________________________________________________________________________

دوم ) جهت استفاده در کامپیوتر یا لب تاب کافی است که شما در مرورگر خودتان ترجیحاً کروم این نشانی را وارد نمائید shadweb.iranlms.ir 

تا صفحه ورود به برنامه شاد برای شما نمایش داده شود و در این قسمت شماره همراه خود یا فرزندتان را وارد نمائید.تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود 

پس از دریافت و واردنودن کد فعال سازی شما باید گزینه احراز هویت را انتخاب و موارد خواسته شده را کامل نمائید. پس از احرا هویت گروه کلاسی مربوطه برای شما باز خواهد

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...